Tefal Explorer Serie 20
Tefal Explorer Serie 20
Tefal Explorer Serie 20

RG6875

Tefal Explorer Serie 20

Gerai valymo patirčiai ir tenkinantiems rezultatams užtikrinti – automatinis dulkių siurblys Tefal Explorer Serie 20 su kokybiška technologija, aktyviu motorizuotu šepečiu ir šoniniais šepečiais yra puikus sąjungininkas dulkėms ir nešvarumams nuo kietųjų grindų siurbti.

Pasirinkite parduotuvę, kurioje norite nusipirkti produktą:

Senukai Topocentras

Šis lengvai naudojamas dulkių siurblys turi 3 siurbimo režimus: atsitiktinio siurbimo zigzagais sudėtingoms vietoms siurbti, atsitiktinį kambario režimą, kurį naudojant robotas juda zigzagais trumpą nustatytą laiką, ir kraštų režimas, kurį nustačius robotas valo sienų ir grindjuosčių kraštus.

Tefal Explorer Serie 20

Dėl saugios navigavimo sistemos, įvairių nuo kritimo apsaugančių jutiklių, lazerio spindulio ir bamperio, robotas valo tolygiai ir saugiai. Šis savarankiškai veikiantis dulkių siurblys turi grafiko parinkimo sistemą su 7 programomis per savaitę, todėl valymo patirtis yra dar patogesnė.

Tefal Explorer Serie 20

Savaime veikiantį dulkių siurblį galima valdyti nuotoliniu arba rankiniu būdu. Reikia paminėti jo savaiminio įsikrovimo sistemą, kurią jis naudoja automatiškai grįžęs prie įkrovos stotelės.

Tefal Explorer Serie 20
Išlaisvinkite save su Eplorer Serie 20 automatinio valymo galimybe

Išlaisvinkite save su Eplorer Serie 20 automatinio valymo galimybe

Pasinaudojus automatinio dulkių siurbimo galimybe, jūsų žemiški darbai tampa malonumu – siurblyje yra patogi technologija, leidžianti pavesti siurbimą nuo kietųjų grindų, kad išvalytumėte efektyviai.

Efektyvus visų kietųjų grindų valymas

Efektyvus visų kietųjų grindų valymas

Gerus valymo rezultatus užtikrina aktyvaus motorizuoto šepečio ir dviejų šoninių šepečių derinys, padedantis išvalyti efektyviai, įskaitant kampus. Verta paminėti ir jo oro srautą, kuris lengvai susiurbia dulkes. Kadangi turi papildomą šluotelę, Explorer Serie 20 dabar gali tuo pačiu metu siurbti ir šluoti grindis, kad pašalintų smulkiausias dulkes.

3 valymo režimai

3 valymo režimai

Atsitiktinis, atsitiktinis kambario ir kraštų režimai, derinami su oro srautu, kuris lengvai susiurbia dulkes, užtikrina, kad robotas būtų tobulas valymo partneris atliekant įvairias užduotis. Sudėtingoms vietoms naudokite atsitiktinį arba atsitiktinį kambario režimą (jei reikia, kad būtų išsiurbta greičiau – per 30 minučių). Sienų ir grindjuosčių pakraščiams siurbti naudokite kraštų režimą. Pritaikykite 3 siurbimo režimus prie savo poreikių ir palaikykite namus tarsi naujus.

savybes

Baterijos tipas Ličio jonų

Veikimo laikas [min] 150

Įkrovimo laikas [min] 360

Dulkių konteinerio talpa [l] 0.25

Jutikliai Kliūtys, pagrindo nesklandumai

Virtuali siena ne

Darbo programavimas taip

Wi-Fi ne

Automatinis grįžimas į bazę ir įkrovimas taip

Patarimai ir instrukcijos

Parsisiųsti Tefal-Explorer-Serie-20-RG6875.pdf

PDF, 13.04 MB

Parsisiųsti specifikacija-RG6875.pdf

PDF, 551.49 KB

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai.

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politikoje pateiktus duomenis. Jeigu nesutinkate su slapukų naudojimu nurodytais tikslais, įskaitant profiliavimą, prašome pažymėti nuostatą dėl slapukų naršyklėje arba išeiti iš tinklalapio. Skaityti privatumo politiką.