Air Force Flex 360 Pro
Air Force Flex 360 Pro

TY9479

Air Force Flex 360 Pro

Atraskite belaidį Air Force 360 Flex Pro dulkių siurblį su inovatyvia, lanksčia žarna, kuri yra iki 5 kartų efektyvesnė šalinant dulkes po žemais baldais. Naudojant šią žarną jums daugiau nereikės lenkti nugaros arba stumdyti sunkių baldų.

Pirkite dabar:

Senukai

Dabar dėl didelės 100 vatų galios galite greitai ir lengvai pašalinti dulkes netgi iš sunkiai pasiekiamų vietų. Dėl ličio jonų baterijos prietaisas veikia 35 minutes be jokio sustojimo.

Air Force Flex 360 Pro

Air Force modelis leidžia siurbti skirtingus paviršius lengvu ir dinamišku judesiu, kartu mėgaujantis išskirtiniu paslankumu sunkiai pasiekiamose vietose.

Air Force Flex 360 Pro

Unikalus Power Slim Vision elektrinis šepetėlis su LED apšvietimu tiksliai nukreips net į mažiausias dulkių daleles, o integruotos Easy Brush jungiamosios dalys leis be jokių pastangų išsiurbti tokius paviršius kaip parketas, plytelės ir kilimai.

Air Force Flex 360 Pro

Prie šio modelio pridedami priedai puikiai tiks turintiems augintinių arba automobilių savininkams. Rinkinyje, be kita ko, yra turbo šepetys naminių gyvūnų plaukams rinkti. Siurbimas niekada nebuvo toks paprastas!

Air Force Flex 360 Pro
Pamirškite apie nugaros lenkimą siurbdami naudojant Flex technologiją

Pamirškite apie nugaros lenkimą siurbdami naudojant Flex technologiją

Žemi baldai ar sunkiai pasiekiami plyšiai? Pamirškite apie nugaros lankstymą siurbdami! Inovatyvi, lanksti žarna leis pasiekti dulkes, esančias po žemais baldais iki 5 minučių efektyviau!

Visi ir kampai ir plyšiai nepriekaištingai švarūs Išskirtinė siurbimo galia

Visi ir kampai ir plyšiai nepriekaištingai švarūs Išskirtinė siurbimo galia

Dviguba 100 vatų skaitmeninio variklio be šepetėlių galia** kartu su belaidžiu veikimu užtikrina, kad visi paviršiai, tokie kaip plytelės, parketas, grindys ir kilimai būtų kruopščiai ir efektyviai išsiurbti kartu su visais kampais bei plyšiais.
**Boost režime palyginus su kitais Tefal Air Force 360 prietaisais

Patogus siurbimas <br>21.9V ličio jonų baterija

Patogus siurbimas
21.9V ličio jonų baterija

35 minutės siurbimo be įkrovimo naudojant rankinį dulkių siurblį, 30 minučių siurbiant grindis standartiniu režimu ir 6 minutės - Boost režimu. Tai reiškia, kad galite kruopščiai išsiurbti visas vietas neskubėdami. Įkrovimo trukmė lygi 3 valandoms.

savybes

Paskirtis Įvairiems paviršių tipams (trys viename)

Siurbimo galvutės tipas Power Slim

Matymo sistema: LED apšvietimas taip

Lankstus taip

Sofos šepetys taip

Antgalis plyšiams taip

Lengvas valymas taip

Įkrovimo stotelė taip

Nešiojamo įtaiso svoris Standartinis (>3 kg)

Formatas Standartinis

Kenčiantiems nuo alergijų ne

Turintiems augintinių ne

Patarimai ir instrukcijos

Parsisiųsti Tefal-Air-Force-Flex-360-Pro-TY9479.pdf

PDF, 15.99 MB

Šiame tinklalapyje naudojami slapukai.

Sutinku, kad mano asmens duomenys būtų tvarkomi pagal Privatumo politikoje pateiktus duomenis. Jeigu nesutinkate su slapukų naudojimu nurodytais tikslais, įskaitant profiliavimą, prašome pažymėti nuostatą dėl slapukų naršyklėje arba išeiti iš tinklalapio. Skaityti privatumo politiką.